Nevezési felhívás

Szeretettel meghívunk évi rendes agility versenyünkre.

Az idei S.A.S.O.K. kupa;
Időpontja:                               2020. július 18. szombat
Helyszíne:                               a Bergerac Agility Hungary pálya
                                                Pilisszentiván, Zsíroshegyi úti agility kutyaiskola
                                                (A verseny eredeti időpontja:  2020. június 6. volt, amit a                                         vírushelyzet miatt törölni kellett)
Tervezett bírók:                       Halász Ildikó
                                                A bíróváltozás jogát fenntartjuk!
Nevezési határidő:                  2020. július 11.
Nevezési díj:                           4.000 Ft/kutya
                                                A második és minden további kutya 3.500 Ft.

A SASOK Egyesületi tagoknak ígért kedvezmény alapján a                                                 nevezésük az első kutya után ingyenes, ebédet is kapnak, de a                                             pálya körül a pakolásnál és pálya melletti teendőkben segíteniük                                        kell.
Nevezési díj befizetés:            Bankszámla: OTP Bank Nyrt.
                                                11713177-20003476 HUF
                                                S.A.S.O.K. Egyesülete
                                                Az átutalásra írjátok rá a páros nevét!
Tervezett futamok:                  Kezdő             2 jumping
                                                A1                   1 szintes agility + 1 szintes jumping
                                                A2                   1 szintes agility + 1 szintes jumping
                                                Veterán           1 szintes agility + 1 szintes jumping
                                                A3                   1 szintes agility + 1 szintes jumping
Díjazás:                                   Futamonként az első 3 helyezett
                                                Összetett első 3 helyezett.
A nevezés limitált!:                 minimum 10 páros
                                                maximum 50 páros
A versenyt  small, medium, medium+, large méretosztályban,  kezdő, veterán, A1-2-3 szinten rendezzük. A végén egy lesz a Schipperke speciál futam.

A verseny hivatalos!

Mint mindig, most is az a cél, hogy jól érezzük magunkat.
Ennek érdekében a nevezési díj egyben egy ebéd árát is tartalmazza, ami egy tál bográcsos főételből áll, kenyérrel. Büfé működik a területen, ahol üdítő, kávé, zsíros-kenyér és grill ételek lesznek.

Mindenkit kérünk, hogy vigyázzunk a terület tisztaságára, és a berendezések épségére.
Csak a kijelölt helyen szabad parkolni, ami a bekerített szomszédos terület! Csak kipakoláshoz lehet a pálya elé leállni.

Program:

Regisztráció:               8:00 - 8:30 futamok kezdése 8:45, várható befejezés 16:00.
            Első futam:                  2xKezdő jumping
                                                Eredmény hirdetés
                                                J1, J2, Veterán J, J3
                                                A1, A2, Veterán, A3
                                                Csapat verseny (2 fős agility-jumping váltó, vegyes méretben,                                              minden szinten induló benevezhet, a nevezési díjban az indulás                                           joga benne van)
                                                Eredmény hirdetés
                                                Schipperke speciál agility verseny

Időbeosztást a nevezési határidő lejárta után tesszük nyilvánossá.

S.A.S.O.K Egyesülete

Egyéb lehetőségek:

Parkolás:                     A helyszínen lehet parkolni, a területen a kijelölt helyen, lehetőleg a körbekerített parkoló részen, vagy az út mentén.

Kutya sétáltatás:         A kutyák a nagy füves réten sétálhatnak, lehetőleg a környék zavarása nélkül.

Kempingezés a helyszínen:

Van lehetőség sátrazásra, egyéni edzési lehetőséggel vasárnap Solymáron. Telefonon történő érdeklődés: Halász Ildikó tel.:+36-30-9617576,

e.mail: sasokegyesulete@gmail.com

Várunk szeretettel, a teljes szervező csapat!

S.A.S.O.K. Egyesülete, www.sasokegyesulete.webnode.hu

Az éves klubkiállítás 2019. október 19., bíró Michel Griol francia küllembíróval.
eredmények 2018-ból:
2019 év agility schipperke bajnoka Djiny Bergerac de Hu és Halász Ildikó
Clubkiállítás eredménye:
kan klubgyőztes és fajtagyőztes BOB, CAC: XEMIR Bergerac de hu, növendék szuka győztes, szuka klubgyőztes Ypsy Od Prachovskych Skal, nyílt szuka győztes, CAC: UPC Bergherac de Hu, puppy szuka: Neela Bergerac de Hu, nagyon ígéretes.

eredmények 2018-ból:
2018 év agility schipperke bajnoka Troly Bergerac de Hu és Halász Ildikó
második UPC Bergerac de Hu és Halász Ildikó
harmadik: Dash Bergerac de Hu és Czinóder Réke
Clubkiállítás eredménye:
kan győztes: Dash Bergerac de hu, Szuka győztes UPC Bergherac de Hu.